Rastgele Film
Yukarı
 • Direkizle

Konuİşçi karınca Z (Woody Allen'ın sesi) karınca kolonisinin toplu çalışma ahlakı ile kendi bireyselliğini uzlaştırmaya çalışır. Karınca Prenses Bala'ya (Sharon Stone'un sesi) aşık olan Z, sosyal değişimler yapmaya çalışıyor ve nihayet karınca kolonisini, kötü General Mandible'in (Gene Hackman'ın sesi) bütün işçi sınıfını yok etme tehdidindeki hain planlarından kurtarmaya çalışıyor. Bireycilik teması işlenmiş. Seslendirmelerde Anne Bancroft, Jennifer Lopez, Christopher Walken ve Danny Glover'da var.
Detay
1998 - ABD
Animasyon, Komedi, Macera
83 Dak.
Eric Darnell, Tim Johnson
-
Chris Weitz, Todd Alcott
Yorumlar

 • Sayın Admin; Bir çok arkadaş değinmiş konuya ama bende tekrar bir özet geçeyim. Film içeriğine giriş yapmadan önce diğer sitemizde kullanıcı oylamaları da gözüküyordu burada ise yalnızca Imdb puanı gözüküyor şahsi fikrim Imdb nin yanına iliştirilmiş bir kullanıcı puanı da olmalı takdir sizin
  KraLiCe : İmdb puanının yanında site puanı var.. İçerik sayfasında afiş altındaki kısımdan da puanlama yapabiliyorsunuz.. Filtreleme sisteminde de site puanına göre filtreleme yapabiliyosunuz..

  (2)(0)
  • Kralice cansın sen herkese tek tek anlattın hepsini okudum fakat bende anlayamamıştım. Şimdi jeton düştü soran diğer arkadaşlarım için de o noktayı kutu içine alarak göstermek lazım. Teşekkür ederim. Ayrıca bu film de alt yazı yada türkçe dublaj seçeneğini seçemiyorum bende mi bir sıkıntı var ?

   (0)(0)

Rating:

10 Direkizle   6.6 IMDB